Virtuální prohlídka pokojů a vily

Naše výhody

 • A.

  Jsme rodinný podnik. Všichni jsme jedna rodina a také podle toho fungujeme. O naše hosty se staráme jako by byly hosty naši rodiny.

 • B.

  Nacházíme se přímo u přehrady Nádherný výhled, čistý vzduch, klidné prostředí – co víc si přát pro odpočinek od civilizace.

 • C.

  Volnočasové aktivityV okolí našeho penzionu je hodně zajímavých výletních míst, kam se můžete podívat. Penzion disponuje příjemným zázemím pro odpočinek a relaxaci.

 • D.

  Jsme otevření světu. S našimi hosty se domluvíme i německy a maďarsky.

Penzion Vila u přehrady

Hledáte klídné místo pro odpočínek? Právě jste ho našli.

Vila u přehrady Vám poskytne dostatek prostoru pro Váš odpočínek v malebném prostředí Pozlovické přehrady. Útulné zázemí penzionu bude Vaším vítaným útočištěm pro zásloužený odpočínek.

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Pozlovické (nebo také Luhačovické) přehrady. Kolem přehrady vede široký asfaltový chodník. Od roku 2010 je zde vybudován naučný chodník s informačními panely. V těsné blízkosti vily se nachází Stezka zdraví – venkovní posílovací stroje, diky kterým můžete procvíčit včechny části těla.

Asfaltová komunikace se dá využít k procházkám, jízdě na kole, in-line bruslích a stále oblíbenějšímu nordic walkingu. Podél cesty narazíte na restaurace, koupaliště. Večer je cesta osvětlena a čas se dá trávit i rozjímáním na lavičce.

Obrazem